neděle, červen 23, 2024
Aktuality

Společnost byla založena na jaře roku 2004 na základě dlouholetých zkušeností jednotlivých pracovníků v oblasti petrochemického, rafinérského a strojírenského průmyslu. Po vzájemné dohodě se pracovníci sjednotili do nové společnosti s cílem odvádět především kvalitní práci dle potřeb investorů a v souladu všech zákonů a technických norem.

Náplní práce společnosti je ve všech oblastech pozemního stavitelství, od projektu až po samotnou kolaudaci, od zemních prací až po interiérové doplňky, ale především , a to jak montáže ocelových konstrukcí, tak i montáže strojních celků, instalace aparátů statických i rotačních, montáže potrubí, atd. Společnost má jednak svoje kmenové zaměstnance, tak i dlouhodobě pracuje s nezávislými živnostníky a specialisty, kteří jsou schopni udržet vysokou kvalitu naší práce. Dále spolupracujeme se společnostmi střední velikosti s podobnými nebo doplňkovými činnostmi.

Společnost se prosazuje na trhu nejen zkušenostmi svých zaměstnanců, ale hlavně pracovní morálkou a vysokým nasazením a úsilím odvést požadovanou práci v patřičné kvalitě a požadovaném termínu a maximálně splnit požadavky zákazníka.

Jednotliví pracovníci společnosti se podíleli na výstavbě řady technologických celků pro společnosti jako jsou UNIPETROL RPA a.s. v Litvínově, Česká rafinérská a.s. v Litvínově a Kralupech nad Vltavou, SYNTHOS a.s. v Kralupech nad Vltavou, Slovnaft a.s. v Bratislavě, KRONOSPAN CR s.r.o. a KRONOSPANOSB s.r.o. v Jihlavě

 


jednatel společnosti

Informace

Naše kontakty

Tel.: +420 603 830 814
E-mail:  info @ impmost.cz

Více informací

Naše adresy

Sídlo: Biskupský dvůr 2095/8
Praha 1, 110 00

Provozovna: Dělnická č.p. 209
Most, 434 01